Grupa Budus Sp. z o.o.
Reklamadrukuj

Kompleksowa promocja Twojej firmy

Zareklamuj się w Firmy.net i zwiększ oglądalność oferty, dzięki:
ocieplenia budynkówefektywnej reklamie docierającej do dużej liczby klientów, ogromnej popularności Firmy.net i portali partnerskich, skutecznemu pozycjonowaniu w wyszukiwarkach, przejrzystej prezentacji budującej wizerunek firmy, promowaniu swoich produktów i usług za pomocą kuponów rabatowych, wyróżnieniom w programie "Firma Przyjazna Internautom", 33 funkcjonalnościom w zależności od wybranego pakietu reklamy.

Technika Grzewcza Robert Michoń (Wrocław)

 

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania instalacji sanitarnych, grzewczych oraz gazowych, tak nowych jak i modernizowanych, w obrębie województwa dolnośląskiego. Wieloletnia obecność na lokalnym rynku budowlanym, tak handlowym jak i usługowym, pozwoliła nam na zdobycie ogromnego doświadczenia w tej dziedzinie. Staramy się zapracować na zaufanie i zadowolenie klienta naszym profesjonalizmem, uczciwością i solidnym wykonaniem usług instalacyjnych.

 

Usługi Ogólnobudowlane RYSZMAR (Wrocław)

Firma RYSZMAR wykorzystuje najnowsze rozwiązania i technologie. Specjalizuje się w cięciu oraz wierceniu w betonach zbrojonych i niezbrojonych w systemach diamentowych. Wykonuje również docieplanie budynków, konserwacje zabytków, tynki dekoracyjne, wykończenia wnętrz. Firma Ryszmar od 1996 roku profesjonalnie i szybko realizuje każde zlecenie, stawia na jakość świadczonych usług i satysfakcję partnerów.

 

 

Wykonawca Nowoczesne Technologie Budownictwa Paweł Sojka (Wrocław)

Załogę firmy tworzy zespół ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, dużej kulturze osobistej i zaangażowaniu zawodowym, regularnie podnoszącym swoje kwalifikacje, w oparciu o wprowadzanie nowoczesne technologie na rynku budowlanym. Wysoka jakoś prac oferowana Inwestorom pozwala na udzieleniu gwarancji o wydłużonym terminie uzależnionym od rodzaju wbudowanego systemu i wynosząca od 3 do 5 lat. Możliwości produkcyjne załogi wynoszą około 2000m2 ocieplonych powierzchni w ciągu jednego miesiąca realizacji prac przy przeciętnych warunkach pogodowych.

 

Biuro Architektoniczne KB PROJEKT (Kraków)

Oferta biura obejmuje gotowe projekty domów, projekty budynków gospodarczych, projekty garaży, sklepów. Katalog zawiera ponad 600 projektów domów mieszkalnych oraz ponad 80 projektów budynków gospodarczych i komercyjnych. Znajdziecie tam Państwo także porady, zdjęcia z rzeczywistych realizacji, jest także możlowść zamówienia projektu on-line.

 

 

Ceramika Artystyczna. Galeria i pracownia UNICAT.

Pracownia UNICAT powstała w 2000 roku, w malowniczej okolicy Masywu Ślęży. Powstają tam unikatowe przedmioty: anioły, diabły, naczynia inspirowane światem roślin i zwierząt, elementy dekoracji wnetrz takie jak donice, kafle, mozaiki, meble. Przedmioty wykonywane są ręcznie, tradycyjnymi metodami ceramiki artystycznej. Wszystko jest zaprojektowane i wykonane przez wspaniałych ludzi, którzy poświęcili się całkowicie tej pasji. W ich pracowni powstają także przedmioty na zamówienie: okolicznościowe prezenty, mozaiki, portrety ślubne, gadżety reklamowe, obiekty do wnętrz i ogrodów. Anita i Michał w 2010 roku otworzyli galerię-pracownię we Wrocławiu gdzie można zobaczyć ich podczas pracy, wziąć udział w warsztatach oraz kupić ceramikę i szkło. Serdecznie zapraszamy zarówno do galerii jak i sklepu internetowego, w którym można zamówić wiele ciekawych przedmiotów z autorskiej kolekcji ceramiki artystycznej.

Przedszkole Parkowe Wrocław - Ogrody Grabiszyńskie

Jeżeli jest dla Ciebie ważne, żeby Twoje dzieci mieszkając w centrum miasta, miały codziennie bliski kontakt z naturą, a jednocześnie pragniesz zapewnić swoim skarbom najlepszą opiekę w czasie kiedy pracujesz, to nowe Przedzszkole Parkowe jest w tym momencie najwłaściwszym miejscem.
Przedszkole znajduje się w zamkniętym, bezpiecznym kompleksie OGRODY GRABISZYŃSKIE u zbiegu ulic Grabiszyńskiej i Hallera w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.